Maraton.HR

MI SMO ŽUTI SA MARJANA!

Promocija knjige i Run4unity

Ocijenite sadržaj
(3 Glasova)

Nakon što smo se pošteno iscrpili na polumaratonu, sljedi malo manje naporan vikend. Sa aktivnostima počinjemo već u petak navečer kada naš član Nebojša Lujanović promovira svoj novi roman. Nebojša je već priznati književnik, piše bolje nego što trči a u trčanju uopće nije loš! Promocija romana Orgulje iz Waldsassena biti će u klubu Quasimodo u Gundulićevoj ulici, na drugom katu nekadašnje robne kuće Dalma. Početak promocije je u 21:00h, Nebojši bi bilo drago da dođemo u što većem broju!

U subotu se održava velika Svjetska akcija koja želi promovirati toleranciju među ljudima i sve ono dobro što ljudi imaju u sebi. S početkom u 11:00h na Rivi će se održati Run4unity, promotivna utrka kojom se u svim vremenskim zonama na globusu trči približno u isto vrijeme i tako se simbolički želi povezati cijeli Svijet. Naš klub je suorganizator ovog događaja pa bi bilo jako dobro da se navedenog dana pojavimo u što većem broju. Treba obući dres, stari ili novi, ili majicu sa zadnjeg polumaratona ili bilo što vezano za naš klub jer će ovaj događaj biti odlično medijski popraćen, slika iz Splita će obaći Svijet, biti će prikazana svugdje gdje se ova manifestacija održava.

Pogledajte video koji najavljuje događaj, kliknite OVDJE.

Mladen Levačić

Obavijesti