Maraton.HR

MI SMO ŽUTI SA MARJANA!

Izvučeni startni brojevi

Ocijenite sadržaj
(5 Glasova)

Kao što je i planirano, izvučeni su startni brojevi za 2. Marjansku Skalinadu. Oni koji su bili prisutni, preuzeli su svoje brojeve i majice a ostali će to učiniti kada se budu preuzimali čipovi, na dan utrke u ponedjeljak od 9:00h do 10:15h na prvoj marjanskoj vidilici.

Natjecatelji će startati svakih 20 sekundi, prvi starta točno u 11:00h. Ako nekog broja nema na startu, odmah starta sljedeći natjecatelj. Svi trkači se moraju držati pretežno desne strane staze kako bi omogućili pretjecanje bržima od sebe.

Nije dozvoljeno preskakanje drvene ograde koja se nalazi nakon prvog dijela stepenica, na prvoj vidilici!

Odmah po ulasku u cilj, obvezno je skidanje čipa s noge.

Povratak sa vrha Marjana do prve vidilice po uputi organizatora, u dijelu gdje se taj put poklapa sa stazom na kojoj su još natjecatelji, potrebno je to činiti na način da ih se ne ometa.

Startni broj je ujedno bon za ručak u buffetu Fife na Matejuški i obvezan je.

Svima želim puno sreće, dobrih rezultata, lijep provod i osmijeh na licu!

Vidimo se u ponedjeljak na prvoj vidilici!

 

STARTNA LISTA

 

 

1

49. Iva Sindik 2009 S MK Marjan

2

137. Anđelka Curavić 1959 M Split

3

75. Mathilde Isenegger 2000 M Cenamo Švicarska

4

63. Tena Filipović 1984 S MK Marjan

5

99. Tomislav Maleš L MK Marjan

6

169. Mladen Kuzmanić L MK Marjan

7

154. Robert Pezelj 1967 XL

8

188. Stipan Borovac 2001 S Split

9

1. Denis Orlić 1979 XL Solin

10

145. Nika Tintor 2001 S MK Marjan

11

92. Deni Marinković 1967 XXL Cenamo Švicarska

12

22. Krešimir Tijardović 1986 M AK Solin

13

161. Bojan Maričić 1975 XXL Solin

14

122. Nenad Keč 1973 M

15

187. Toni Praničević 1967 XL MK Marjan

16

136. Sani Mardešić 1963 XXL Split

17

171. Denis Rajčević 1973 L MK Marjan

18

181. Marin Tomić1986 M MNK Etiri

19

132. Jure Lemo 1948 L MK Marjan

20

28. Ivan Španjić 1980 L MK Marjan

21

27. Petar Jaman 1984 M

22

135. Mario Vekić 1984 L Opuzen

23

162. Frane Maričić 2004 M Solin

24

173. Sheila Pearson 1983 M SAD

25

172. Dennis Madden 1982 M SAD

26

157. Bruno Biuk 1977 L

27

21. Dalibor Vujević 1982 L Ironman Hunter

28

164. Borko Prvan 1951 L TK Jarun

29

58. Mile Modić 1980 L TK Podstrana

30

38. Tomo Pavić 1969 M MK Marjan

31

32. Neven Bandalović 1975 L TK Ericsson Nikola Tesla

32

73. Thea Thais Acevedo Enriquez 2001 M Cenamo Švicarska

33

175. Stanko Rakuljić 1981 L Jesenice

34

82. Nolann Michaud 2003 S Cenamo Švicarska

35

25. Dino Elezović 1968 L Lice s naslovnice

36

138. Ćiril Curavić 1958 L Split

37

190. Vito Bulić 2005 S

38

158. Petar Petrović 1981 M Split

39

118. Jacklyn Giron 1986 S SAD

40

149. Hrvoje Gabrić 1981 L Split

41

86. Amaud Perrin 2002 S Cenamo Švicarska

42

85. Joel Mack 2003 S Cenamo Švicarska

43

94. Nolwenn Coutaz 2001 S Cenamo Švicarska

44

8. Marijan Stipanov 1969 L MK Marjan

45

42. Katarina Kokan 1971 M MK Marjan

46

55. Damir Proso 1973 M MK Marjan

47

57. Marijo Grgat L MK Marjan

48

51. Želimir Štaba 1974 L MK Marjan

49

44. Branislav Veršić 1942 L AK Šibenik

50

141. Nikša Marković 1974 XL Split

51

148. Ivan Kovačev 1977 M

52

113. Ante Vuko 1974 L TK Podstrana

53

151. Alexey Kondulukov 1994 M Split

54

40. Marko Božajić 1977 XL

55

37. Nenad Rajniš 1964 XL Split

56

64. Pavao Ligutić 1967 XXL MK Marjan

57

54. Ivica Sedlar 1977 L MK Marjan

58

103. Ivan Marović 1983 L TK Podstrana

59

87. Joseph Thompson 2002 M Cenamo Švicarska

60

147. Ivana Marušić 1999 M

61

189. Borna Bulić 2003 S

62

80. Estelle Muller 1999 L Cenamo Švicarska

63

29. Ana Aljinović 1980 M TK Podstrana

64

53. Duje Sedlar 2007 S MK Marjan

65

96. Radmila Maksimović 1974 S AK Šibenik

66

70. Nolwenn Isenegger 2003 S Cenamo Švicarska

67

97. Damir Maksimović 1966 M AK Šibenik

68

105. Mate Ćurić 1971 L

69

139. Sanja Vlastelica 1977 L Split

70

140. Ivan Vištica 1973 XL

71

106. Ivica Miketak 1979 L

72

121. Siniša Petković 1967 XXL BK Marjan

73

5. Margareta Vudrić 1991 M Split

74

150. Igor Boraska 1970 XL HVK Gusar

75

143. Ivan Blažević 2002 S MK Marjan

76

19. Marko Herman 1979 M

77

142. Anton Košir 1946 XL Slovenija

78

186. Daniela Garbin Praničević 1970 M MK Marjan

79

109. Dario Kučić 1965 M MK Marjan

80

115. Marin Aljinović 1975 L TK Podstrana

81

156. Antonija Paunović 1975 M BK Salona

82

60. Nikolina Šustić 1987 S TK Ericsson Nikola Tesla

83

152. Pero Pivčević 1975 M Split

84

18. Marinko Duka 1977 L AK Solin

85

35. Marita Marković 1995 M Split

86

2. Sergej Juras 1973 L MK Marjan

87

117. Denis Gotovac XL MK Marjan

88

46. Zdravko Jadrijev 1972 L MK Marjan

89

119. Christopher Lukić 1976 M SAD

90

163. Mirela Zec 1978 M Split

91

123. Marija Dolić 1990 M Solin

92

36. Damir Kukoč 1960 XXL TK Split

93

52. Matko Rak 1977 XL Split

94

83. Alexandre Clarke 2003 S Cenamo Švicarska

95

39. Arriadna Purroy, 1982

96

114. Toni Košnjak 1976 M TK Podstrana

97

67. Lily Harris 2005 S Cenamo Švicarska

98

125. Lovre Mihotić 1978 M

99

108. Vesna Knezović 1980 M

100

41. Damir Bilandžić 1967 M MK Marjan

101

74. Elyn Amacker 2000 M Cenamo Švicarska

102

159. Robert Ivić 1976 XL

103

30. Dora Bašić 1998 M

104

12. Donatela Benzon 2001 S Split

105

111. Nenad Ozretić M MK Marjan

106

13. Frane Benzon 1974 L BK Marjan

107

128. Ivona Jonjić 1987 S AK Imotski

108

34. Leo Marković 2001 M MK Marjan

109

14. Zoran Zindović 1979 L

110

102. Petar Marinković 1990 XL

111

176. Zlatko Parać 1978 L MK Marjan

112

84. Julien Buser 2003 S Cenamo Švicarska

113

50. Vinko Mihanović 1967 L Split

114

76. Aureliane Michaud 2000 M Cenamo Švicarska

115

95. Matthias Wutrich 2004 S Cenamo Švicarska

116

153. Vedran Vitas 1984 M

117

3. Matea Vukorepa 2004 S MK Marjan

118

20. Mario Perić 1981 L MK Marjan

119

6. Siniša Vudrić 1983 L Split

120

165. Slaven Vručinić 1975 L

121

9. Luka Stipanov 1998 M RK Balić Metličić

122

129. Tomislav Brečić 1984 M AK Imotski

123

124. Luka Curavić 1986 L

124

68. Elisa Cortinovis 2004 M Cenamo Švicarska

125

47. Davor Škare 1958 L MK Marjan

126

127. Draško Vujović 1959 L MK Marjan

127

17. Marijan Maretić 1984 XL AK Solin

128

26. Silvio Amižić 1970 L Podstrana

129

43. Ivana Ćenan 1973 L Kaštela

130

31. Rade Kaličanin 1963 M MK Marjan

131

93. Duje Marinković 1995 L Cenamo Švicarska

132

174. Mijo Bebić XL

133

81. Gabrielle Ramseier 1996 L Cenamo Švicarska

134

89. Dylan Frossard 2001 M Cenamo Švicarska

135

130. Dalibor Vlastelica 1975 L Split

136

91. Aurelien Gailard 1981 L Cenamo Švicarska

137

120. Josip Grepo 1981 M TK Podstrana

138

90. Gaetan Grosjean 1997 L Cenamo Švicarska

139

177. Marin Limić 1975 L Solin

140

144. Nina Ninčević 2000 S MK Marjan

141

116. Marko Vukušić 1984 L

142

69. Xenia Acevedo Enriquez 2003 S Cenamo Švicarska

143

107. Denis Urošević Beroš 1954 XL

144

59. Darko Krmek 1962 L MK Marjan

145

61. Ana Piplica M MK Marjan

146

11. Nikola Malenica 1985 L MK Marjan

147

72. Samantha Cotler 2002 M Cenamo Švicarska

148

98. Vice Jurić 1992 XL Split

149

131. Damir Radmilović 1974 L

150

126. Željko Bradarić 1961 M AK Sljeme

151

78. Gwenna Coutaz 1999 M Cenamo Švicarska

152

182. Ante Grbić 1982 M

153

62. Zrinka Hrvoj 1973 M MK Marjan

154

133. Miro Barišić 1961 L MK Marjan

155

179. Eleana Šubat 1971 M

156

56. Mladen Lovrić 1962 XL MK Marjan

157

180. Ivo Šubat 1969 XL

158

168. Petra Triva 1990 M Split

159

184. Livia Praničević 2003 S MK Marjan

160

183. Duje Štambuk 1985 L

161

185. Maria Praničević 2001 S MK Marjan

162

71. Eva Harris 2003 S Cenamo Švicarska

163

10. Marijan Antić 1983 XL Šibenik

164

155. Dalida Cikatić Karačić 1971 M Solin

165

167. Ivona Ćalušić 1980 M Split

166

45. Mladen Lončar 1983 M

167

166. Domagoj Dvojković 1964 XXL AK Jastreb 99

168

33. Michel Marković 1967 XL MK Marjan

169

15. Marijan Radeljić 1956 L AK Solin

170

4. Žan Smoje 1972 L MK Marjan

171

110. Sandra Russo Zelenović 1982 M

172

112. Danijela Radman 1987 S

173

16. Maja Negovanović 1982 M MK Marjan

174

88. Maxime Morisod 2001 S Cenamo Švicarska

175

134. Roko Mamić 1994 L Split

176

77. Coralie Fontana 1998 L Cenamo Švicarska

177

101. Ranko Drobac 1975 L

178

104. Ana Cvitanić 1986 M Hvar

179

65. Mladen Luković 1964 L MK Marjan

180

100. Damian Fernandez Jover 1979 M MK Marjan

181

23. Marin Tudor 1980 M

182

48. Krešimir Lokas 1986 L Šibenik

183

146. Ana Ljubić 1979 S MK Marjan

184

66. Lilli Rose Fasel 2005 S Cenamo Švicarska

185

79. Mathilde Amacker 1999 L Cenamo Švicarska

186

170. Mario Kragić 1984 M

187

160. Ivo Musulin 1973 L Ploče

188

7. Nenad Vudrić L MK Marjan

189

24. Sara Elezović 1989 S TK Split

Uređivano Petak, 18 Travanj 2014 08:09

Obavijesti