Maraton.HR

MI SMO ŽUTI SA MARJANA!

2. Marjanska Skalinada

Ocijenite sadržaj
(12 Glasova)

Nakon planetarnog uspjeha prve Skalinade, objavljujemo održavanje iste utrke još jednom. Prijavite se na vrijeme, pripremite se na vrijeme.

Budite dio jedinstvenog splitskog događaja koji promovira druženje, prirodu i optimizam!

 

Tehnički podaci

Druga Marjanska Skalinada održati će se na uskršnji ponedjeljak, 21. travnja 2014. godine, start prvog natjecatelja je u 11:00h.

Duljina staze je 1 320m, na stazi je ukupno 819 stepenica, start je na 1 metar nadmorske visine a cilj 178 m/nm.

Start utrke je uz Solurat, 100 metara zapadno od Matejuške, cilj je na najvišem vrhu Marjana, na Telegrinu. Svaki trkač će startati pojedinačno (s razmakom koji će ovisiti o broju prijavljenih), vrijeme će biti mjereno pomoću čipa.

 

Kako se prijaviti?

Pošaljite kroz KONTAKT svoje ime i prezime, godinu rođenja, veličinu majice i klub ili grad odakle dolazite i uplatite 70 kuna na račun MK Marjan, Split, Gotovčeva 6, IBAN: HR1425030071100011677, model: 00, poziv na broj: 21042014, opis plaćanja: Skalinada.

PRIJAVE ZA UTRKU SU APSOLUTNO GOTOVE!!!

Što ću dobiti ako se prijavim i nastupim?

Svaki sudionik dobiva majicu veličine koju je naveo u prijavi (muška ili ženska majica!) i spomen medalju u cilju te besplatan ručak u buffetu Fife na Matejuški.

 

Koje su nagrade najboljima?

Najboljih troje u ženskoj te najboljih troje u muškoj konkurenciji dobiti će posebne nagrade. 

 

Ostale nagrade?

Najboljih troje po kategorijama dobiti će medalje.

 

Najstariji natjecatelj i natjecateljica te najmlađi natjecatelj i natjecateljica koji uspješno završe utrku dobiti će posebna priznanja.

 

Podjela startnih brojeva i čipova, kada i gdje?

Izvlačenje startnih brojeva i podjela istih onima koji budu prisutni održati će se u četvrtak 17. 4. 2014. s početkom u 19:30h u restoranu Atlantida na Matejuški. Odmah nakon izvlačenja, startna lista će biti objavljena u ovom članku. Ostali će dobiti svoj startni broj i čip na dan utrke od 9:00 do 10:15h na prvoj Marjanskoj vidilici.

 

Proglašenje pobjednika, kada i gdje?

Proglašenje pobjednika održati će se odmah po prolasku posljednjeg natjecatelja kroz cilj i to na prostoru prve Marjanske vidilice.

 

Još nešto?

Svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost, prijavom na utrku, pristaju biti snimani zvučno, video i slikovno bez ograničenja.

Povratak do prve Marjanske vidilice nakon ulaska u cilj je putem koji odredi organizator kako se nebi ometali natjecatelji koji još nisu ušli u cilj.

 

NAJAVNI VIDEO

 

PRIJAVLJENI:

 

1. Denis Orlić 1979 XL Solin

2. Sergej Juras 1973 L MK Marjan

3. Matea Vukorepa 2004 S MK Marjan

4. Žan Smoje 1972 L MK Marjan

5. Margareta Vudrić 1991 M Split

6. Siniša Vudrić 1983 L Split

7. Nenad Vudrić L MK Marjan

8. Marijan Stipanov 1969 L MK Marjan

9. Luka Stipanov 1998 M RK Balić Metličić

10. Marijan Antić 1983 XL Šibenik

11. Nikola Malenica 1985 L MK Marjan

12. Donatela Benzon 2001 S Split

13. Frane Benzon 1974 L BK Marjan

14. Zoran Zindović 1979 L

15. Marijan Radeljić 1956 L AK Solin

16. Maja Negovanović 1982 M MK Marjan

17. Marijan Maretić 1984 XL AK Solin

18. Marinko Duka 1977 L AK Solin

19. Marko Herman 1979 M

20. Mario Perić 1981 L MK Marjan

21. Dalibor Vujević 1982 L Ironman Hunter

22. Krešimir Tijardović 1986 M AK Solin

23. Marin Tudor 1980 M 

24. Sara Elezović 1989 S TK Split

25. Dino Elezović 1968 L Lice s naslovnice

26. Silvio Amižić 1970 L Podstrana

27. Petar Jaman 1984 M

28. Ivan Španjić 1980 L MK Marjan

29. Ana Aljinović 1980 M TK Podstrana

30. Dora Bašić 1998 M

31. Rade Kaličanin 1963 M MK Marjan

32. Neven Bandalović 1975 L TK Ericsson Nikola Tesla

33. Michel Marković 1967 XL MK Marjan  

34. Leo Marković 2001 M MK Marjan

35. Marita Marković 1995 M Split 

 

36. Damir Kukoč 1960 XXL TK Split

37. Nenad Rajniš 1964 XL Split

38. Tomo Pavić 1969 M MK Marjan

 

40. Marko Božajić 1977 XL

41. Damir Bilandžić 1967 M MK Marjan

42. Katarina Kokan 1971 M MK Marjan

43. Ivana Ćenan 1973 L Kaštela

44. Branislav Veršić 1942 L AK Šibenik

45. Mladen Lončar 1983 M

46. Zdravko Jadrijev 1972 L MK Marjan

47. Davor Škare 1958 L MK Marjan

48. Krešimir Lokas 1986 L Šibenik

49. Iva Sindik 2009 S MK Marjan

50. Vinko Mihanović 1967 L Split

51. Želimir Štaba 1974 L MK Marjan

52. Matko Rak 1977 XL Split

53. Duje Sedlar 2007 S MK Marjan

54. Ivica Sedlar 1977 L MK Marjan

55. Damir Proso 1973 M MK Marjan

56. Mladen Lovrić 1962 XL MK Marjan

57. Mario Grgat L MK Marjan

58. Mile Modić 1980 L TK Podstrana

59. Darko Krmek 1962 L MK Marjan

60. Nikolina Šustić 1987 S TK Ericsson Nikola Tesla

61. Ana Piplica M MK Marjan

62. Zrinka Hrvoj 1973 M MK Marjan

63. Tena Filipović 1984 S MK Marjan

64. Pavao Ligutić 1967 XXL MK Marjan

65. Mladen Luković 1964 L MK Marjan

66. Lilli Rose Fasel 2005 S Cenamo Švicarska

67. Lily Harris 2005 S Cenamo Švicarska

68. Elisa Cortinovis 2004 M Cenamo Švicarska

69. Xenia Acevedo Enriquez 2003 S Cenamo Švicarska

70. Nolwenn Isenegger 2003 S Cenamo Švicarska

71. Eva Harris 2003 S Cenamo Švicarska

72. Samantha Cotler 2002 M Cenamo Švicarska

73. Thea Thais Acevedo Enriquez 2001 M Cenamo Švicarska

74. Elyn Amacker 2000 M Cenamo Švicarska

75. Mathilde Isenegger 2000 M Cenamo Švicarska

76. Aureliane Michaud 2000 M Cenamo Švicarska

77. Coralie Fontana 1998 L Cenamo Švicarska

78. Gwenna Coutaz 1999 M Cenamo Švicarska

79. Mathilde Amacker 1999 L Cenamo Švicarska

80. Estelle Muller 1999 L Cenamo Švicarska

81. Gabrielle Ramseier 1996 L Cenamo Švicarska

82. Nolann Michaud 2003 S Cenamo Švicarska

83. Alexandre Clarke 2003 S Cenamo Švicarska

84. Julien Buser 2003 S Cenamo Švicarska

85. Joel Mack 2003 S Cenamo Švicarska

86. Amaud Perrin 2002 S Cenamo Švicarska

87. Joseph Thompson 2002 M Cenamo Švicarska

88. Maxime Morisod 2001 S Cenamo Švicarska

89. Dylan Frossard 2001 M Cenamo Švicarska

90. Gaetan Grosjean 1997 L Cenamo Švicarska

91. Aurelien Gailard 1981 L Cenamo Švicarska

92. Deni Marinković 1967 XXL Cenamo Švicarska

93. Duje Marinković 1995 L Cenamo Švicarska

94. Nolwenn Coutaz 2001 S Cenamo Švicarska

95. Matthias Wutrich 2004 S Cenamo Švicarska

96. Radmila Maksimović 1974 S AK Šibenik 

97. Damir Maksimović 1966 M AK Šibenik

98. Vice Jurić 1992 XL Split

99. Tomislav Maleš L MK Marjan

100. Damian Fernandez Jover 1979 M MK Marjan

101. Ranko Drobac 1975 L

102. Petar Marinković 1990 XL

103. Ivan Marović 1983 L TK Podstrana

104. Ana Cvitanić 1986 M Hvar

105. Mate Ćurić 1971 L

106. Ivica Miketak 1979 L

107. Denis Urošević Beroš 1954 XL

108. Vesna Knezović 1980 M

109. Dario Kučić 1965 M MK Marjan

110. Sandra Russo Zelenović 1982 M

111. Nenad Ozretić M MK Marjan

112. Danijela Radman 1987 S

113. Ante Vuko 1974 L TK Podstrana

114. Toni Košnjak 1976 M TK Podstrana

115. Marin Aljinović 1975 L TK Podstrana

116. Marko Vukušić 1984 L

117. Denis Gotovac XL MK Marjan

118. Jacklyn Giron 1986 S SAD

119. Christopher Lukić 1976 M SAD

120. Josip Grepo 1981 M TK Podstrana

121. Siniša Petković 1967 XXL BK Marjan

122. Nenad Keč 1973 M

123. Marija Dolić 1990 M Solin

124. Luka Curavić 1986 L

125. Lovre Mihotić 1978 M

126. Željko Bradarić 1961 M AK Sljeme

127. Draško Vujović 1959 L MK Marjan

128. Ivona Jonjić 1987 S AK Imotski

129. Tomislav Brečić 1984 M AK Imotski

130. Dalibor Vlastelica 1975 L Split

131. Damir Radmilović 1974 L

132. Jure Lemo 1948 L MK Marjan

133. Miro Barišić 1961 L MK Marjan

134. Roko Mamić 1994 L Split

135. Mario Vekić 1984 L Opuzen

136. Sani Mardešić 1963 XXL Split

137. Anđelka Curavić 1959 M Split

138. Ćiril Curavić 1958 L Split

139. Sanja Vlastelica 1977 L Split

140. Ivan Vištica 1973 XL

141. Nikša Marković 1974 XL Split

142. Anton Košir 1946 XL Slovenija

143. Ivan Blažević 2002 S MK Marjan

144. Nina Ninčević 2000 S MK Marjan

145. Nika Tintor 2001 S MK Marjan

146. Ana Ljubić 1979 S MK Marjan

147. Ivana Marušić 1999 M

148. Ivan Kovačev 1977 M

149. Hrvoje Gabrić 1981 L Split

150. Igor Boraska 1970 XL HVK Gusar

151. Alexey Kondulukov 1994 M Split

152. Pero Pivčević 1975 M Split

153. Vedran Vitas 1984 M

154. Robert Pezelj 1967 XL

155. Dalida Cikatić Karačić 1971 M Solin

156. Antonija Paunović 1975 M BK Salona

157. Bruno Biuk 1977 L

158. Petar Petrović 1981 M Split

159. Robert Ivić 1976 XL

160. Ivo Musulin 1973 L Ploče

161. Bojan Maričić 1975 XXL Solin

162. Frane Maričić 2004 M Solin

163. Mirela Zec 1978 M Split

164. Borko Prvan 1951 L TK Jarun

165. Slaven Vručinić 1975 L

166. Domagoj Dvojković 1964 XXL AK Jastreb 99

167. Ivona Ćalušić 1980 M Split

168. Petra Triva 1990 M Split

169. Mladen Kuzmanić L MK Marjan

170. Mario Kragić 1984 M

171. Denis Rajčević 1973 L MK Marjan

172. Dennis Madden 1982 M SAD

173. Sheila Pearson 1983 M SAD

174. Mijo Bebić XL

175. Stanko Rakuljić 1981 L Jesenice

176. Zlatko Parać 1978 L MK Marjan

177. Marin Limić 1975 L Solin

178. Ante Dragičević 1997 M

179. Eleana Šubat 1971 M

180. Ivo Šubat 1969 XL

181. Marin Tomić1980 M

182. Ante Grbić 1982 M

183. Duje Štambuk 1985 L

184. Livia Praničević 2003 S MK Marjan

185. Maria Praničević 2001 S MK Marjan

186. Daniela Garbin Praničević 1970 M MK Marjan

187. Toni Praničević 1967 XL MK Marjan

188. Stipan Borovac 2001 S Split

189. Borna Bulić 2003 S

190. Vito Bulić 2005 S

 

 

PLAĆENA STARTNINA - DOVRŠENA PRIJAVA!

Uređivano Četvrtak, 17 Travanj 2014 11:51

Obavijesti