Maraton.HR

MI SMO ŽUTI SA MARJANA!

14. polumaraton Svetog Duje

Ocijenite sadržaj
(21 Glasova)

14. polumaraton Svetog Duje, održati će se u čast zaštitnika našeg grada u subotu 3. svibnja sa startom u 15:00h. Start i cilj utrke je na sredini Rive, okreti su na istim mjestima kao i lani.

 

 

 

 

 

Polumaraton, 21.1km

Trasa utrke: Riva-Banovina-Vila Dalmacija-Institut-Bene-Institut-Vila Dalmacija-Banovina- Sv. Frane (okret), još jednom opisanim putem i ulazak u cilj na Rivi

Datum održavanja utrke: subota, 3. svibnja 2014.

Start utrke: 15:00h

Kategorije po pravilniku HUCIPT-a

Najbolji po kategorijama dobivaju medalje a najbolji ukupno pehare i novčane nagrade:

1. mjesto M...1 500 kn   1. mjesto Ž...1 500 kn

2. mjesto M...1 000 kn   2. mjesto Ž...1 000 kn

3. mjesto M...500 kn      3. mjesto Ž...500 kn

 

Svi koji završe utrku unutar vremenskog limita (2:30h) dobivaju medalju za sudjelovanje.

Prijava za utrku mora sadržavati ime i prezime, godinu rođenja i klub ili grad te veličinu majice.

Prijaviti se možete kliknuvši OVDJE, za prijavljene zaključno sa petkom 25. travnja 2014. startnina iznosi 100 kuna, za kasnije prijavljene 200 kuna, na dan utrke u subotu 3. svibnja 2014. nije se moguće prijaviti na utrku!

PRIJAVA JE VAŽEĆA SAMO UZ UPLATU STARTNINE, startninu je moguće uplatiti ISKLJUČIVO preko računa: MK Marjan, Gotovčeva 6, Split, IBAN: HR1425030071100011677, model: 00, poziv na broj: 03052014, opis plaćanja: Duje 21

 

MAPA STAZE:

Utrka građana, 5km

Trasa utrke: Riva-Banovina-Vila Dalmacija-Banovina-Riva

Start utrke: 15:00h

Utrka se boduje za juniorski kup

Prijava za utrku mora sadržavati ime i prezime, godinu rođenja, klub i grad te veličinu majice

Prijaviti se možete kliknuvši OVDJE, za prijavljene zaključno sa petkom 25. travnja 2014. startnina iznosi 50 kuna, za kasnije prijavljene 100 kuna, na dan utrke u subotu 3. svibnja 2014. nije se moguće prijaviti na utrku!

PRIJAVA JE VAŽEĆA SAMO UZ UPLATU STARTNINE, startninu je moguće uplatiti ISKLJUČIVO preko računa: MK Marjan, Gotovčeva 6, Split, IBAN: HR1425030071100011677, model: 00, poziv na broj: 03052014, opis plaćanja: Duje 5

 

Splitska milja, 555m

Start utrke: 17:00h

Utrka se organizira u suradnji sa županijskom ligom za borbu protiv raka, kupnjom njihove majice pomažete njihove aktivnosti. Kupnja spomenute majice zamjenjuje startninu za ovu utrku. 

 

SATNICA 14. POLUMARATONA SVETOG DUJE:

 

PETAK, 2. svibnja 2014.

17:00 - 20:00....Preuzimanje startnih brojeva, restoran Atlantida na Matejuški

 

SUBOTA, 3. svibnja 2014.

12:30 - 14:00.....Preuzimanje startnih brojeva, restoran Atlantida na Matejuški (samo za trkače koji doputuju na dan utrke!)

15:00..................Start polumaratona i utrke na 5km

17:00..................Start Splitske milje

17:30..................Završetak polumaratona (vremenski limit)

18:00..................Proglašenje pobjednika

18:30..................Pasta party, restoran Atlantida na Matejuški

Za sve sudionike, osigurano je mjesto za odlaganje torbi. 

 

PRIJAVLJENI ZA POLUMARATON:

1. Sergej Juras 1973 L MK Marjan

2. Srđan Popić 1975 M

3. Filippo Merlini 1983 XL

4. Silvio Amižić 1970 L Podstrana

5. Goran Vendlener 1982 S AK Apatin

6. Zvonimir Režić 1981 XL

7. Žan Smoje 1972 L MK Marjan

8. Ivo Piljić 1987 XL

9. Mario Jerković 1969 M MK Marjan

10. Damir Lovreković 1966 XL

11. Jandre Perković 1974 M

12. Želimir Štaba 1974 L MK Marjan

13. Vlatko Prebeg 1981 L TK Brace Slavonski Brod

14. Nikolina Šustić 1987 S TK Ericsson Nikola Tesla

15. Denis Gotovac XL MK Marjan

16. Tomislav Karlović 1975 XL TK Ericsson Nikola Tesla

17. Alena Detan Karlović 1977 M TK Ericsson Nikola Tesla

18. Damian Fernandez Jover 1979 M MK Marjan

19. Marina Kovač Krka 1976 S

20. Bernard Ilić 1975 XL

21. Neven Bandalović 1975 L TK Ericsson Nikola Tesla

22. Nenad Rajniš 1964 XL Split

23. Kristijan Sindik  1975 M MK Marjan

24. Boško Jović 1987 M AK Imotski

25. Miro Barišić 1961 L MK Marjan

26. Maja Negovanović 1982 M MK Marjan

27. Stipe Bodrožić 1993 XL Imotski

28. Stipe Brničević 1970 L

29. Nikola Malenica 1985 L MK Marjan

30. Kristina Makarić 1979 M MK Marjan

31. Matija Grabrovečki 1976 M AK Rudolf Perešin

32. Slaven Dugalić Toffolini 1989 L

33. Hrvoje Jukić 1978 L TK Ericsson Nikola Tesla

34. Drago Pločkinjić 1964 XXL AK Pauk

35. Ivana Hrkač 1982 S Zagreb

36. Katarina Kokan 1971 M MK Marjan

37. Ivica Braica 1954 XXL MK Marjan

38. Hrvoje Ćosić 1959 M Kupres BiH

39. Ivan Živković 1975 XL TK Ericsson Nikola Tesla

40. Marko Lete 1986 L TK Ericsson Nikola Tesla

41. Mijo Svalina 1977 XL

42. Tomasz Grodzicki 1991 XL Torun Poljska

43. Elza Božić 1974 S AK Maratonjare

44. Nikolina Jakovljević 1984 S AK Maratonjare

45. Ana Nikić Hecer 1983 S AK Maratonjare

46. Darko Hecer 1983 M AK Maratonjare

47. Neven Vuković 1975 M AK Maratonjare

48. Josip Pezić 1973 M AK Maratonjare

49. Goran Todorov 1978 M AK Maratonjare

50. Damir Rakić 1975 M

51. Tena Filipović 1984 S MK Marjan

52. Frane Benzon 1974 L

53. Zdravko Jadrijev 1972 L MK Marjan

54. Srđan Latinović 1988 L

55. Jakov Laco 1996 L

56. Denis Urošević Beroš 1954 XL

57. Duško Raić 1957 XL Australija

58. Mario Perić 1981 L MK Marjan

59. Ivan Marović 1983 L TK Podstrana

60. Vice Jurić 1992 XL MK Marjan

61. Jacopo Camponi 1989 M Giulianova Italija

62. Boris Reinić 1957 XL

63. Marijan Stipanov 1969 L MK Marjan

64. Anto Mršo 1981 L Kupres BiH

65. Mladen Kuzmanić 1966 L

66. Nal Kuzmanić 1991 L

67. Natalija Kuzmanić 1965 M

68. Lina Kuzmanić 1997 S

69. Ile Mihaljević 1955 L

70. Dalibor Troha 1979 M AK Vrbovec

71. Zlatan Lizde 1964 XL

72. Mile Modic 1980 M TK Podstrana  

73. Đuke Modic 1977 S TK Podstrana 

74. Lovre Mihotić 1978 M MK Marjan

75. Maja Mikelić M MK Marjan

76. Tomo Pavić MK Marjan

77. Damir Radmilović 1974 L

78. Tomislav Tabak 1977 M

79. Ivan Vlaić 1987 L Split

80. Zdravko Coha 1986 XL Moslavina u Pokretu

81. Dario Kučić 1965 M MK Marjan

82. Ante Bebić 1984 M MK Marjan

83. Josip Grepo 1981 M TK Podstrana

84. Nina Marić 1985 S

85. Ante Kuzmanić 1979 L

86. Nikša Zglav 1961 L

87. Tonći Kovačević 1979 XL TK Ericsson Nikola Tesla

88. Sonja Hajek 1983 M MK Marjan

89. Miljenko Dvornik 1983 M Split

90. Slobodan Radak

91. Jasna Rekić

92. Ivana Podrug 1985 S

93. Zvonimir Čerina 1982 XL

94. Hrvoje Benussi 1973 M Split

95. Duje Grubišić Čabo 1977 XL

96.Dalibor Vujević 1982 L

97. Ana Piplica 1958 M MK Marjan

98. Denis Rajčević 1973 L MK Marjan

99. Danijela Radman 1987 M

100. Ivan Kovačev 1979 L TK Podstrana

101. Ana Aljinović 1980 M TK Podstrana

102. Ante Vuko 1974 L TK Podstrana

103. Neno Ružić S

104. Andrija Jerkunica 1976 L

105. Ivan Lozina 1980 L

106. Miroslav Matišić 1979 L

107. Žiga Šubic 1980 L

108. Tamara Lovrinović 1986 M MK Marjan

109. Joso Hećimović 1980 M AK Šibenik

110. Manda Kaštelanac 1957 M AK Šibenik

111. Krunoslav Krivanj 1974 XL AK Šibenik

112. Krste Latin 1970 M AK Šibenik

113. Petar Petrović 1981 M Split

114. Frederik Levarda 1973 L AK Šibenik

115. Mladen Luković 1964 L MK Marjan

116. Marinko Duka 1977 L AK Solin

117. Marijan Maretić 1984 XL AK Solin

118. Damir Maksimović 1966 M AK Šibenik

119. Radmila Maksimović 1974 S AK Šibenik

120. Pero Matutinović 1980 L

121. Teo Ivanac 1979 XL

122. Dragi Jakić 1982 XL

 

124. Petar Delaš 1992 M AK Sinj

125. Janez Maroević 1972 S AK Sinj

126. Milan Buljan 1960 L AK Sinj

127. Šimun Žanko 1963 M AK Sinj

128. Predrag Delija 1964 XL AK Sinj

129. Nikola Saratlija 1955 XL AK Sinj

130. Tanja Samardžić 1993 S AK Sinj

131. Ana Domazet Lošo 1973 S AK Sinj

132. Želimira Kopecki 1961 S AK Sinj

133. Lidija Botić 1969 S AK Sinj

134. Branka Ćuk Vurnek 1965 S AK Sinj

135. Tomislav Maleš 1978 L MK Marjan

136. Ivan Mihalj

137. Vesna Knezović

138. Mladen Lončar

139. Gulan Romani

140. Krešimir Sliško 1965 M AK Puls

141. Veddad Zahiragić 1983 M

142. Ivan Gerenčir 1975 S AK Maksimir

143. Kristijan Jurić 1978 L  AK Puls

144. Frano Baković 1973 L AK Puls

145. Marko Sliško 1989 M AK Puls

146. Đon Jurić 1974 M AK Puls

147. Duje Grubišić Čabo

148. Željko Berović 1980 L

149. Damir Curać 1983 XL

150. Branimir Elpeza 1983 XL

151. Josip Krnić 1987 L

152. Damir Pavić 1979 XXL

153. Dejan Patrčević 1975 L AK Maratonjare

154. Anita Brakus 1985 M

155. Drago Paripović 1959 AK Žumberak XXX

156. Hrvoje Kovač 1977 AK Žumberak XXX

157. Petar Krišto 1968 AK Žumberak XXX

158. Smiljana Tomaš 1982 AK Žumberak XXX

159. Mirjana Kolar 1975 AK Žumberak XXX

160. Ivanka Regvart 1973 AK Žumberak XXX

161. Irena Strekelj 1973 S Slovenija XXX

162. Tanja Stojanovski 1982 S XXX

163. Sanela Janković 1980 M XXX

164. Slobodan Leontijević 1977 M XXX

165. Dragutin Krstajić 1964 L XXX

166. Dragan Kopecki 1960 M Marsonia XXX

167. Domagoj Šeremet 1989 AK Maraton Vukovar XXX

168. Stjepan Jelica 1973 AK Maraton Vukovar XXX

169. Mirela Jelica 1976 AK Maraton Vukovar XXX

170. Marc Miericke 1976 M Njemačka XXX

171. Ante Kristić 1983 L XXX

172. Draško Vujović 1959 MK Marjan XXX

173. Ivan Marijanović Grude BiH XXX

174. Ivan Filipović 1985 XL Brela XXX

175. Josip Barić 1987 AK Maksimir XXX

 

PRIJAVLJENI ZA UTRKU NA 5km:

1. Toni Lozančić 1984 L

2. Fran Karlović 2002 M TK Ericsson Nikola Tesla

3. Tin Karlović 2005 S TK Ericsson Nikola Tesla

4. Mari Braškin 1973 L TK Ericsson Nikola Tesla

5. Ivan Dračar 1996 M AK Koprivnica

6. Branka Jukić 1980 M TK Ericsson Nikola Tesla

7. Bruna Prusac 1999 XL

8. Zrinka Prusac 1970 XL

9. Viktor Prusac 1996 M

10. Damir Prusac 1969 L

11. Tomislav Brečić 1984 M AK Imotski

12. Zdravko Jukić 1967 L TK Swibir

13. Marijana Raos Jukić 1972 L TK Ericsson Nikola Tesla

14. Ivan Blažević 2002 S MK Marjan

15. Nina Ninčević 2000 S MK Marjan

16. Nika Tintor 2001 S MK Marjan

17. Ana Ljubić 1979 S MK Marjan

18. Toma Bulić 2002 S MK Marjan

19. Ivona Jonjić 1987 S AK Imotski

20. Linda Odstrčilikova 1990 S Češka

21. Marek Machala 1988 L Češka

22. Petra Batikova 1989 L Češka

23. Jan Grabrovečki 2000 S AK Rudolf Perešin

24. Damir Bilandžić 1967 M MK Marjan

25. Donatela Benzon 2001 S

26. Matea Vukorepa 2004 S MK Marjan

27. Marijana Galov

28. Denis Orlić 1979 XL

29. Dragan Banićević 1981 L ASK

30. Krešo Barić 1976 L

31. Zvonimir Šiljić 1976 M

32. Vinko Mihanović 1967 L Split

33. Malik Kulenović 1949 Split

34. Dora Komić 2002 M TK Split

35. Luka Komić 1996 L TK Split 

36. Darko Krmek 1962 L MK Marjan

37. Mile Grahovac 1966 M AK Hajduk

38. Marko Lončar 1993 M AK Imotski

39. Goran Bakšić 1977 XL GAK Glina

40. Marian Bakšić 2005 S GAK Glina

41. Goran Bakšić 2001 M GAK Glina

42. Željko Cvrković 1979 L MK Marjan

43. Leo Marković 2001 M MK Marjan

44. Mišel Marković 1967 XL MK Marjan

45. Lidia Varvodić L

46. Marina Šare 1986 M

47. Frane Formenti 1984 M TK Ericsson Nikola Tesla

48. Katarina Jakšić 1984

49. Livia Praničević 2003 S MK Marjan

50. Maria Praničević 2001 S MK Marjan

51. Daniela Garbin Praničević M MK Marjan

52. Toni Praničević 1967 XL MK Marjan

53. Stipan Borovac 2001 S MK Marjan

54. Jure Mihelac 1982 XL

55. Željkica Gerenčir 1975 S

56. Chris England 1949 L SAD

57. Ariadna Purroy 1983 L MK Marjan

58. Tamara Uglešić Vučković 1966 S

59. Petar Stark

60. Detlef Adler

61. Jakov Teklić

62. Žanet Ivković 1964 M

63. Marko Herman XXX

64. Krešimir Tijardović XXX

65. Josipa Cecić Vidoš TK Split XXX

66. Joško Maras 1974 XXX

 

PLAĆENA STARTNINA - DOVRŠENA PRIJAVA!

UPLATA JE VIDLJIVA  NA BANKOVNOM IZVODU 1 DO 2 RADNA DANA NAKON UPLATE.

XXX NE GARANTIRAMO DOBIVANJE MAJICE!

Obavijesti