Maraton.HR

MI SMO ŽUTI SA MARJANA!

29. Marjanska Liga

Ocijenite sadržaj
(3 Glasova)

Završila 29. Marjanska liga, uskoro 30. jubilarno izdanje u ljetnom terminu četvrtkom od 21:00h...opširnije uskoro.

Novosti ima nekoliko. Novi su brojevi koji se već mogu kupiti po cijeni od 50 kuna i važeći su za sve tri lige u 2015. godini (29., 30. i 31. liga). Željeni broj se može javiti kroz KONTAKT i tu želju je potrebno potvrditi uplatom 50 kn na klupski račun:

 

MK Marjan

Split, Gotovčeva 6

IBAN: HR1425030071100011677

model: 00

poziv na broj: 01012015

opis plaćanja: broj

 

Popis već kupljenih brojeva možete vidjeti na dnu članka.

 

9 kola se trči 5km, 2 kola se trči 10km i 2 kola brdska utrka.

 

Sva kola se boduju tako da 1. mjesto osvaja 100 bodova, 2. mjesto 90 bodova te svako sljedeće 5 bodova manje do 10. mjesta koje osvaja 50 bodova od kada svako sljedeće mjesto daje po 1 bod manje.

Bodovi iz svih utrka se zbrajaju, ako dva ili više natjecatelja imaju isti broj bodova, bolje će biti plasiran natjecatelj koji ima bolji najbolji rezultat na 5km u tekućoj ligi, ako su i tu izjednačeni, gleda se bolji rezultat na 10km a ako su i tu izjednačeni računa se najbolji rezultat na brdskoj utrci.

Ako su nakon svega izjednačeni, organizirati ćemo boks meč golim šakama pa ko preživi:)

 

Iako startaju zajedno, žene i muškarci se boduju odvojeno.

 

Kada su kola u kojima se trči 10km, trči se samo 10km.

 

Start je četvrtkom u 17:00h do početka ljetnog računanja vremena, od 10. kola start je u 18:00h.

 

Utrke na 5 i 10km su sa startom i ciljem na sjevernim Marjanskim vratima a brdske utrke imaju start na Institutu a cilj na Telegrinu.

 

Svako kolo sude dva nova suca koji zbog toga neće biti zakinuti u ukupnom bodovanju. Prijave za suđenje pojedinog kola isključivo voditelju lige, gospodinu Sereju Jurasu na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

Raspored 29. lige:

 

1. kolo...29. 1. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Proso-Malenica)

2. kolo...5. 2. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Krmek-Ercegović)

3. kolo...12. 2. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Jerković-Levačić)

4. kolo...19. 2. 2015 10km start u 17:00h REZULTATI (Dumanić-Juršić)

5. kolo...26. 2. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Bilandžić-Lemo)

6. kolo...5. 3. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Oršulić-Španjić)

7. kolo...12. 3. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Barišić-Smoje)

8. kolo...19. 3. 2015 10km start u 17:00h REZULTATI (Ivanišević-Vukorepa)

9. kolo...26. 3. 2015 5km start u 17:00h REZULTATI (Marković-Amižić)

10. kolo...2. 4. 2015 brdska utrka start u 18:00h na Institutu REZULTATI (Sindik-Juras)

11. kolo...9. 4. 2015 5km start u 18:00h REZULTATI (Jadrijev-Štaba)

12. kolo...16. 4. 2015 brdska utrka start u 18:00h na Institutu REZULTATI (Sindik-Juras)

13. kolo...23. 4. 2015 5km start u 18:00h REZULTATI (Radeljić-Sedlar)

 

KONAČNI UKUPNI POREDAK-ŽENE

KONAČNI UKUPNI POREDAK-MUŠKARCI

 

KUPLJENI BROJEVI ZA LIGE U 2015. GODINI:

1. MATEA VUKOREPA

2. LOVRE MIHOTIĆ

3. LEO MARKOVIĆ

4. IVAN IVANIŠEVIĆ

5. SERGEJ JURAS

6. ŽELIMIR ŠTABA

7. TOMISLAV MALEŠ

8. DRAŠKO VUJOVIĆ

9. KATARINA KOKAN

10. IVAN SEDLAR

11. TENA FILIPOVIĆ

12. VICE JURIĆ

13. VEDRAN ERCEGOVIĆ

14. MARIJAN RADELJIĆ

15. ANA PIPLICA

16. DANIJELA RADMAN

17. NIKOLA MALENICA

18. GORAN SALAPIĆ

19. SRĐAN ORŠULIĆ

20. DENIS GOTOVAC

21. MARIN ALJINOVIĆ

22. MARIO PERIĆ

23. MISLAV KORLJAN

24. IVO PILJIĆ

25. ROBERT PEZELJ

26. KREŠO BARIĆ

27. DARKO ŠUPE

28. NENAD KEČ

29. MARIO JADRIĆ

30. DAMIR BILANDŽIĆ

31. NIKOLA MRAVIČIĆ

32. MAJA NEGOVANOVIĆ

33. ŽELJAN KRNIĆ

34. MIRJANA CERJAK

35. LIAM O'DRISCOL

37. TONI ELEZOVIĆ

40. IVAN ŠPANJIĆ

41. NENAD RAJNIŠ

43. ANTE BEBIĆ

44. MARIJAN STIPANOV

45. BOŠKO ŠUMANOVIĆ

46. TOMISLAV KOPAČ

47. PAVAO LIGUTIĆ

49. MARKO LONČAR

48. SINIŠA PETKOVIĆ

50. NIKŠA ZGLAV

51. MICHAL KOTAS

52. KREŠIMIR SLIŠKO

53. DARKO KRMEK

54. MIJO BEBIĆ

55. DINKO MIJUŠKOVIĆ

57. IVAN KOVAČEV

58. ILIJA SLIŠKO

59. VINKO SLIŠKO

61. MIRO BARIŠIĆ

65. NATALIJA KUZMANIĆ

66. MLADEN KUZMANIĆ

67. JURE LEMO

69. MARIO JERKOVIĆ

70. SILVIO AMIŽIĆ

72. ZDRAVKO JADRIJEV

73. DENIS RAJČEVIĆ

74. SANDRA SINDIK

75. KRISTIJAN SINDIK

77. ANTONIA DUMANIĆ

82. DALIBOR VUJEVIĆ

83. JOSIP GRGIĆ

84. MARIJO GRGAT

86. ANITA JURŠIĆ

87. GORAN MARTINOVIĆ

88. MICHEL MARKOVIĆ

97. LINA KUZMANIĆ

99. PETRA KOCEIĆ

100. ŽELJKO CVRKOVIĆ

101. DAMIR PROSO

111. DENI DUMANIĆ

114. DAVORIN IVANUŠIĆ

123. RENATO JERONČIĆ

144. TOMO PAVIĆ

171. ŽAN SMOJE

195. MARI BRAŠKIN

199. MLADEN LUKOVIĆ

200. ZLATKO PLEŠTINA

 

Čim ste nastupili niste zadnji - pobijedili ste sve one koji nisu nastupili!

Obavijesti