Pojedinačno prvenstvo Dalmacije za limače i limačice

ORGANIZATOR: Atletski športski klub Zadar

DOGAĐAJ: PRVENSTVO DALMACIJE ZA LIMAČE I LIMAČICE

JJEEEE  NATJECANJEEEE!!!  :)

Od naših limača i limačica nastupili su: NIKA '01, DORA '01, ANAMARIA '01, MARICA '01, IVAN – BRNJA '01, TOMA '02, ANTE RUBIĆ '02, IVAN - BLAŽ '02, ANTE KARUZA '02, DARIO '03, LUCIANA '04, ANTEA '04, DANIJELA '04, PETRA '04 i JELENA '04.

Iako još nismo dobili službene rezultate iz Zadra...bilo je ovako...ovog puta samo iz dječje perspektive:

Marica → Došlo je još jedno natjecanje. Nakon duge dvosatne vožnje smo napokon stigli u Zadar. Pred nama se pojavio VELIKI stadion...a mi smo bili uzbuđeni i željno iščekivali početak..

Oglasio se start prve utrke limača na 50M....i krenulo je!

...Uživali smo u druženju i veselju!!! A BILO JE I MEDALJA!!! Toliko uzbuđenja nisam nikada doživjela!!! Iako nisam bila ja takve sreće, lijepo sam se provela. Vratili smo se uz puno različitih priča i veselja. Ukratko: BILO JE SUPER!!!

Nika → Probudila sam sesretno i naspavano. Krenuli smo na zajednički put. Nakon duže vožnje, napokon smo stigli. Kako je vrijeme otkucavalo, moje srce je sve jače i jače kucalo. Nazvala sam mamu da mi da savjet. Profesionalno mi je rekla: SMIRI SE, DIŠI DUBOKO I SVE ĆE BITI DOBRO!

Nakon malo vremena nazvala sam i tatu koji mi je rekao: S R E T N O ! ! !

Moja prva disciplina je počela, prvo sam skakala u dalj. Prošlo je prilično dobro.

Odmorila sam se, napila čaja i krenula na drugu disciplinu 200M. Bez ikakve vjere i nade za medalju, ja sam ipak dala sve od sebe i tako osvojila čak 2. mjesto.

Osmijeh mi se pojavio na licu. U štafeti nam je nažalost ispala palica, ali bez ljutnje zauzeli smo 6. mjesto.

Sretno smo se uputili prema Splitu. Uživali smo u zezanciji u autobusu. BILO NAM JE – BAZA!

PREPORUČUJEM VAM DA SE UVIK TRUDITE I DATE ONO NAJBOLJE. NE MISLITE NA MEDALJU, NITI NA POBJEDU. SAMO MISLITE NA ZAJEDNIČKO DRUŽENJE!

Vaša Nika

Antea → Baš je bilo B A Z A ! ! !

Osvojila sam 1. mjesto. Volila bi još jednom ići.

Jelena → Na natjecanju smo svi trčali, a ja sam bila 1, 2, ili 3, NEZNAM...ali bilo mi je super kada je završilo natjecanje. Nismo išli na sladoled, ali i u autobusu nam je bilo još zabavnije. Stvarno je bilo smiješno.

Petra → Svi smo se natjecali i bilo je baš lijepo.

Muški dio je bio kratak i jasan....

Ivan - Brnja → Super...bacao sam vortex i uspješno osvojio 3. mjesto.

Dario → Meni je ovo bilo jedno od najboljih natjecanja. Baš sam uživao!

Toma → Zamalo smo osvojili medalju u štafeti. Bilo mi je zabavno, ali bez obzira na sve ja sam zadovoljan.

Ante R. → Srce mi je žarko kucalo pri početku natjecanja. Nisam mislio na medalju, a eto ipak je pala.

Ante K. → Iako sam tek počeo trenirati, već polako postižem nove i bolje rezultate.

Pa da onda na kraju i zaokružimo cijeli dan...

Anteica je sa bačenih 22,34 postigla svoj osobni rezultat u bacanju vortexa....i tako u starijoj kategoriji kao najmlađa osvojila 1.mjesto i postala Prvakinja Dalmacije u bacanju vortexa.

Ivan Blažević imao je svoj prvi nasup u skoku u dalj, 3,38....što nije tako loš rezultat. Toma nije bio raspoložen kao što to on zna.

Ante Rubić bacio je vortex 31,50 za '02., što je bilo dovoljno za 3.mjesto, a na 60M bio je 4. s rezultatom 9,60...može on još bolje!!!

Ivan Brnjaković je također bio 3. u vortexu za '01. bacivši 30M.

Nika je opet briljirala...onako kako samo ona zna i zauzela svoju uobicajenu poziciju na postolju!!! U dalju je skočila 3,80 ; a Marica 3,47.

A onda su na samom kraju svi odjednom živjeli samo za štafetu....i kako to obično u sportu biva NEPREDVIDIVO  i male greške se skupo naplate....tako ovog puta nismo imali sreće...

I muška i ženska štafeta ostale su bez odličja....ali to je sport i na takav način učimo neodustajati!!!

Pad palice...nije nikakav smak svijeta. Iduci put vec cemo bit bolji!!